Menu Zamknij

Konsultacje z ekspertami Kancelarii

Aktualna sytuacja gospodarcza budzi wiele wątpliwości prawnych, na które przedsiębiorcy muszą znaleźć precyzyjną odpowiedź. Mając to na uwadze nasza Kancelaria wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców udostępniając możliwość konsultacji z naszymi ekspertami.

Zadzwoń pod numer +48 71 719 27 19


Infolinia jest czynna w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 15:00

lub

Wyślij do nas zapytanie e-mail pod adres [email protected]

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest  Koksztys Windykacja Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Objazdowej 50. Dane osobowe przetwarzane będą w celu podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą (realizacji otrzymanych zgłoszeń telefonicznych i e-mailowych, prowadzenia korespondencji i oferowania naszych usług w kontekście kierowanych zapytań). Pełną informację o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w Polityce Prywatności.

 

Nasi eksperci postarają się udzielić wskazówek w następujących obszarach:


  • Skutki prawne i biznesowe ograniczenia lub zamknięcia działalności gospodarczej
    (w szczególności zakazy, klauzule siły wyższej, nadzwyczajnej zmiany stosunków, niemożliwości świadczenia, opóźnienia w płatnościach).
  • Prawne konsekwencje ograniczeń dla przepływu towarów i usług.
  • Prawo pracy – skutki dla pracodawców oraz możliwe i konieczne działania wobec pracowników (monitorowanie zdrowia pracowników, możliwości elastycznego zarządzania pracownikami
    w krótkiej i dłuższej perspektywie, regulacja pracy zdalnej, ochrona informacji w pracy zdalnej).
  • Konsekwencje podatkowe i karno-skarbowe mogące wynikać z braku lub opóźnionej zapłaty zobowiązań podatkowych.
  • Możliwość skorzystania z wdrażanych przez ustawodawcę działań ochronnych.

Wszelkie informacje wskazane za pośrednictwem naszej infolinii mają charakter informacyjny oraz ogólny i nie stanowią ostatecznych czy wiążących wniosków lub opinii. Ostateczne i wiążące porady prawne oraz opinie mogą zostać udzielone pisemnie oraz potwierdzone podpisem upoważnionej do tego osoby (w szczególności radcy prawnego, adwokata, doradcy podatkowego)

Nie zalecamy działania na podstawie takich informacji bez uzyskania odpowiedniej pisemnej porady.

Nie udziela się żadnych oświadczeń ani gwarancji (wyraźnych lub dorozumianych) co do dokładności lub kompletności informacji przekazywanych za pośrednictwem Infolinii. W zakresie dozwolonym przez prawo Koksztys Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka komandytowa, jej członkowie, pracownicy i współpracownicy nie przyjmują ani nie ponoszą żadnej odpowiedzialności, za działania lub zaniechania dokonane w oparciu o informacje udzielone za pośrednictwem Infolinii ani za jakiekolwiek decyzje oparte o takie Informacje.